حوزه های صنعتـــی
حوزه های صنعتـــی
مشاهده خبر

نانومحصول ایرانی؛ زیرانداز مسافرتی آنتی‌باکتریال

زیرانداز مسافرتی آنتی‌باکتریال
تاریخ خبر : ۱۳۹۹/۱۲/۳۰ تعداد بازدید : ۱۰۴۸
تعداد رای : ۰
با بهره‌گیری از فناوری نانو شرکت «میلادپرنیا ایرانیان» اقدام به تولید زیرانداز مسافرتی آنتی‌باکتریال نموده است که هم اکنون در طرح‌ها و رنگ‌های مختلف در بازار در دسترس قرار دارد.

با توجه شرایط کاری موجود در زندگی امروزی، مسافرت‌های داخل یا خارج شهری برای رفع خستگی هفتگی یکی از ملزومات زندگی است. گسترش حمل و نقل و مکان‌های مناسب برای بازدید و تفریح نیز به انجام انواع سفرهای کوتاه و بلند مدت کمک می‌کند. از جمله ملزومات هر سفر، در اختیار داشتن یک زیرانداز با ابعاد، طراحی و جنس مناسب برای نشستن در فضای باز، پارک‌ها و جنگل‌هاست.

معمولاً زیرانداز مسافرتی از جنس‌های مختلف پارچه‌ای یا پلیمری ساخته می‌شود. یکی از انواع مواد به کار رفته در زیرانداز، پارچه بی بافت (Nonwoven fabrics) است که در آن الیاف جدا از هم، به صورت چیدمان عنکبوتی یا به صورت مستقیم و موازی و یا به صورت تصادفی جهت داده و در هم آمیخته می‌شوند.

یکی از انواع پارچه بی بافت، اسپان باند است که از جنس پلی پروپلین ساخته می‌شود و با نام پارچه یک‌بار مصرف یا بی بافت نیز شناخته می‌شود. با توجه به امکان جذب آلودگی‌ها و باکتری‌های موجود در محیط و فضای باز پارک‌ها،‌ جنگل‌ها و سایر محیط‌های تفریحی، پارچه مورد استفاده در زیرانداز مسافرتی باید خاصیت آنتی‌باکتریال داشته باشد.

شرکت میلادپرنیا ایرانیان در تولید زیرانداز مسافرتی از نانوذرات در ساختار داخلی اسپان باند استفاده کرده است که منجر به ایجاد خاصیت آنتی‌باکتریال در آن شده است.

 

چرا از این محصول استفاده کنیم؟

  • آنتی‌باکتریال
  • حاوی نانوذرات
  • لطیف و بسیار نرم
  • سبک و انعطاف‌پذیر
  • ضد رطوبت
  • در طرح‌ها و رنگ‌های مختلف
  • دارای کیف حمل
     

درباره شرکت میلادپرنیا ایرانیان

واحد صنعتی تولیدی میلاد پرنیا ایرانیان با نام تجاری سومریا از سال ۱۳۹۱ فعالیت خود را در زمینه اسپان‌باند آغاز کرده است. در این مجموعه چهار دسته محصول صنعتی، آرایشی بهداشتی، غذایی و تجهیزات پزشکی تولید می‌شوند. این مجموعه علاوه بر تولید اسپان‌باند، دارای صنایع تکمیلی شامل دستگاه تولید ساک دستی، دستگاه چاپ روی پارچه و دستگاه لمینت است. مجموعه کارخانجات شرکت میلاد در شهرک صنعتی ایوانکی در 45 کیلومتری تهران، واقع گردیده است. 

خط تولید منسوجات بی‌بافت (با گرماژ اسپان‌باندهای تولیدی از ۱۰ تا ۲۰۰ گرم بر مترمربع و عرض ۵ تا ۳۴۰ سانتی‌متر بنا به سلیقه مشتری در رنگ‌های متنوع)، خط تولید ساک دستی، خط تولید زیرانداز مسافرت، خط تولید زیرانداز بیمار، خط تولید البسه غیراستریل، خط تولید پد جاذب رطوبت، خط تولید منسوج بی بافت دوخته شده توسط التراسونیک، خط تولید لمینیشن و خط تولید چاپ فلکسو، خطوط تولیدی مستقر در این مجموعه است. با راه‌اندازی این خطوط تولید تاکنون برای ۳۰ نفر ایجاد اشتغال شده است. این مجموعه ظرفیت تولید و فروش تا ۴ هزار تن محصول را در سال داراست.

برای اطلاعات بیشتر می‌توانید به http://www.miladbibaft.com/ مراجعه نمایید.

نظرات

پاسخ به نظــر بازگشت به حالت عادی ثبت نظر

نظر شما
security code